Home / Genel / Doğru ürün teyidi ile kapıda ödeme yöntemi
oto-filtre-kargo

Doğru ürün teyidi ile kapıda ödeme yöntemi

Oto filtre internet üzerinde sipariş prosedürü nasıldır?

Filtre çeşitlerimizden olan  otomobil ; yağ filtresi, yakıt filtresi, Hava filtresi ve Polen filtresi sitemizden kolay temin edebilirsiniz. alışveriş yaparken sitemizde aşağıdaki işlemleri uygularsınız ve kolay sonuca ulaşırsınız.

  1. Öncelikle aracınıza ait bilgileri kullanarak doğru filtreyi veya filtre setini seçersiniz ve sepete eklenir.
  2. Siparişinizin ulaşmasını istediğiniz adres ve kişi irtibat bilgilerini yazılır.
  3. Sipariş bilgisi otofiltre.com ekibine ulaştığında uzman müşteri temsilcisi sizinle irtibata geçerek doğru ürün olup olmadığını tespit eder. bu kısım önemlidir. Örn: Nadir de olsa aynı araçta iki farklı filtre modeli olabilir. uzman ekibimiz size model yılı gibi motor gücü gibi bilgileri sorarak yanlış filtre seçmenizi engeller.
  4. Kargo çıkışı sağlanır. Kredi kartı veya nakit olarak kapıda ödeme yapabilirsiniz.

%100 müşteri memnuniyetini hedefleyen otofiltre.com dan aldığınız tüm ürünler garantilidir. Hatalı ürün gelmesi durumunda mutlak geri iade ve değişim sağlanır.

Garanti Otofiltre’den

Oto filtreleri araç markalarına modellerine motor ve şanzuman tiplerine göre değişiklik gösterebilir. Filtre çeşiti yağ filtresi, yakıt filtresi, Hava filtresi ve Polen filtresi olarak 4 gruba ayrılır. her bir üründen 5000 den fazla farklı çeşit görebilirsiniz. hatta aynı tip araçta model yılına göre motor tipine göre birkaç farklı tipte filtre görebilirsiniz. Aynı zamanda aynı filtrenin birkaç farklı modelde araca uyum sağlaması normal bir durumdur. hal böyle iken seçtiğiniz filtrenin doğru olması konusu sizlere karışık gelebilir, fakat bu durumu çözmek www.otofiltre.com uzman ekibinin işidir.

Oto filtre  müşterisi olarak aldığınız ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilir, uygun ürün olmaması yada seçtiğiniz üründe yanıldığınız da uzmanlarımıza danışıp doğru ürün ile değiştirebilirsiniz.

İyi alışverişler

www.otofiltre.com

 

Check Also

polen-filter

Polen filtresi klimasını uzun ömürlü yapar

Polen filtresi Klima sistemi olan araçlarda, dışarıdan süzülen havanın kabin içine aktarılmadan önce filtrelenmesini sağlayan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir